Víkendový workshop

AUTENTICITA

11.-13. 3. 2022

Bratislava

Chcete sa hlboko spojiť so sebou a dovoliť si cítiť sa konečne slobodne a autenticky?

"Oľgin talent, vidieť to, čo iní nevidia a schopnosť vcítiť sa a naladiť na iného človeka, sú nevídané. Nevídaná je aj veľkorysosť a nasadenie s akým každého účastníka kurzu s láskou sprevádza a vedie, aby mu pomohla vyrovnať sa so svojimi démonmi a traumami a žiť šťastnejší, radostnejší a plnohodnotnejší život."

 

"Je to pre mňa Reštart s prácou na sebe. Narástla vo mne dôvera v samu seba."

 

"Tento kurz, to je úplne iný level. Umožnil mi pravdivé pozretie sa do zrkadla."

 

"Na tomto kurze som navnímal hĺbkové súvislosti a získal schopnosť nielen pochopiť, ale aj prijať, a to vnútorne! To mi doteraz žiadna kniha ani kurz nedali."

“Radosť z hry a hravosť sama je tajnou bránou,
ktorá vedie od utrpenia – z okov našich programov
k ozajstnej slobode a skutočnej dospelosti.

Táto brána ostane zatvorená pre tých, ktorí by ju radi otvorili logikou a rozumom. Okovy našich programov totiž práve tu, na úrovni rozumu vznikli a neprestajne sa tu obnovujú a prehlbujú. Tu sa cítia bezpečne a vedia sa tu dokonale skryť.

Spirituálny klaun ich však dokáže s detskou nevinnosťou demaskovať a s hravosťou odzbrojiť. A tak sa stáva zo samozvaného šéfa – nášho rozumu – odrazu oddaný sluha, a konečne môže hrať úlohu, do ktorej bol pôvodne obsadený.

Oľgin jedinečný SPIRIT KLAUN spája divadlo a cestu hľadania samého seba. Je to cesta k znovuobjaveniu našej podstaty a esencie božského smiechu.

Víkendový workshop AUTENTICITA: HLAS TVOJEJ DUŠE pozostáva z rozličných typov telesných, duševných a duchovných cvičení.

"Je životne dôležité byť autentický. Byť slobodný! To precítenie bolo veľmi hlboké."

Cítite, že potrebujete ZAŽIŤ vnútornú ZMENU? Už ste o tom prečítali tisíce kníh, ale chcete sa CÍTIŤ konečne SLOBODNE?

Počas jedinečného víkendového veľmi intenzívneho workshopu AUTENTICITA: HLAS TVOJEJ DUŠE s Oľgou zažijete:

- hravo-spirituálne metódy vedúce k stretnutiu so sebou samým

- silu predstavivosti – ako sa naučíme byť pánmi svojho vlastného života

- zázrak ticha (riadená meditácia)

- pozorovanie a vnímanie energie, ktorá by sa chcela prejaviť

- smiech nad strachom zo zlyhania

- zoznámenie sa s kritériami tímovej hry a nenásilnej komunikácie

- dýchanie ako základný znak života

- asistované improvizácie

- tanec

- objavovanie sily svojho vlastného hlasu, spevu

 

"Stačia dva - tri dni intenzívneho kurzu Autenticity s Oľgou, a človek má pocit, akoby sa mesiac venoval len práci na sebe."

"Oľga je lektorka, ktorá vie o čom hovorí z vlastnej skúsenosti, všetkým si prešla, má obrovské vedomosti a postupy, ktoré ak sa v praxi realizujú, tak naozaj fungujú."

Túžite konečne precítiť, aké to je dovoliť si slobodne, autenticky vnímať, čo sa vám deje a tvoriť to, čo vaša duša túži tvoriť ?

Počas workshopu vytvára Oľga prijímajúce a bezpečné prostredie, aby každý mohol prejsť vlastnou vnútornou transformáciou.

Do všetkého, čo robí, dáva zo seba maximum a veľmi to cítiť aj počas kurzu. Na kurze v bezpečnom a príjemnom prostredí prepája skupinu dohromady, ale zároveň sa každému účastníkovi venuje zvlášť a to vytvára naozaj jedinečný zážitok a pomáha na hlbokej úrovni každému riešiť svoju vlastnú tému.

Lektorka: OĽGA FELDEKOVÁ (ml.)

Pracuje ako osobný životný tréner/poradca. Už 15 rokov vedie semináre a workshopy ako „AUTENTICITA – Hlas tvojej duše“ (Leto 2007-2020, vo Vysokých Tatrách), kde prepája divadlo s cestou hľadania samého seba. Na základe týchto skúseností vytvorila „Spirituálneho klauna“ – jedinečnú cestu k znovuobjaveniu našej podstaty a esencie božského smiechu, čo sa stalo jej poslaním.

V oblasti divadla pracovala 25 rokov ako klaun/mím, spevák a kabaretný umelec, napríklad v predstaveniach ako: Olinka a Björn: „Girl meets Boy“ (s Björnom Leesem), Olinka Orphea and Band: „Koncert für Amor“ a „Dog save the Queen“ (s Nilsom Imhorstom, Björnom Leesem, Fabianom Kalbitzerom a Kallem Mewsom). So svojím divadlom vystupovala v rôznych krajinách sveta: v Nemecku, Rakúsku, Francúzsku, Španielsku, v Čechách, aj doma na Slovensku.

Je aj autorkou knihy Koncert pre Amora ktorej umeleckú i ľudskú výpoveď kritika prirovnáva k Exupéryho Malému princovi, hosťovala v divadlách: Theater Bonn, Theater Dortmund, Theater and Philharmony Essen a Divadle pantomímy Milana Sládka.

"Odkedy som pochopila že absolútna väčšina z nás sme viac alebo menej traumatizovaní, aj keď si väčšina ľudí myslí, že "mňa sa to netýka", začala som traumu skúmať: ako trauma vzniká, čo sa vtedy deje v našom mozgu, nervovom systéme, duši...

A prečo je pre človeka tak ťažké, napriek všemožným i dlhodobým terapiám, sa dôsledku traumatizujúceho zážitku zbaviť. Čo by mohol byť ten ideálny spôsob alebo "zázračný" liek na jej vyliečenie?

Na mojej ceste bádania mi k mojim vlastným výsledkom velmi dopomohol Dr. Laurence Heller  (the founder of the NeuroAffective Relational Model™ (NARM) a štúdie od Peter A.Levine.

Aj vďaka tomuto výskumu - ako vyčistiť miesto a stopu po traume- som narazila na tajnú bránu "Spirit clowna", na ktorého náš Lymbický systém - tam kde sa nase traumy ukladajú- nemá detektor. Pretože Spirit Clown sa  "prešmykne" na miesta prísne strážené limbickým systémom, kde ostatné spôsoby a metódy, ako napr Psychoanalýza a iné terapie zlyhávajú.  Na dosiahnutie tohto úspechu stačí naša túžba po tej ničím nenahraditieľnej pravej hodnote v nás."

Spolu-organizátorka: MUDr. NAĎA ŠOLTÝSOVÁ

Biolekárka, mama dvoch úžasných synov a optimistka, ktorej veľmi záleží na tom, aby ste mohli žiť zdravý a harmonický život.

Medicínu, odbor Všeobecné lekárstvo, vyštudovala na Lekárskej fakulte v Bratislave. Už veľa rokov aktívne pomáha ľuďom rôzneho veku zlepšovať kvalitu ich života. Vždy ju zaujímalo, ako čo najlepšie využiť moje odborné znalosti z tzv. západnej medicíny a spojiť ich s alternatívnou formou, ktorá by ľuďom naozaj pomohla prísť na koreň ich ťažkostí, zbaviť sa ich a najmä predchádzať im.

Po absolvovaní viacerých intenzívnych meditačných kurzov, vzdelávaní v energetickej medicíne a získavaniu vedomostí z oblasti čínskej medicíny, objavila biorezonanciu a jej veľké možnosti, ktoré človeku poskytuje. Vďaka biorezonancii som sa, okrem iného, zbavila obmedzujúcej 20 rokov trvajúcej alergie na orechy. Preto sa rozhodla pomocou biorezonancie pomáhať a stala sa biolekárkou.

Prihlášky na workshop:

MUDr. Naďa Šoltýsová
0917 124 784
info@biolekarka.sk

Miesto a termín konania workshopu:

Brighter Life Center
Hurbanovo nám. 5, Bratislava

Registrácia na Workshop začína v piatok 11. marca o 16:00.

Workshop začína v piatok 11.marca o 17:00 a končí v nedeľu 13. marca 2022 cca o 18:00.
Ráno začíname o 9:00.

Cena za osobu:
360 eur

Špeciálna cena do 3. marca 2022:
267 eur

Čo si treba doniesť: 

Pohodlné oblečenie, teplé ponožky, deku, zošit a pero. 

Na obed bude cca. hodinová prestávka.
Obed - každý vo vlastnej réžii.

Odporúčame doniesť si jedlo so sebou.
V cene kurzu bude káva a čaj. 

Referencie:

„Kurz Autenticity s Oľgou Feldekovou bol pre mňa veľký zážitok! Pomohol mi prekonať samu seba. Rozpustil mi jednu z tráum. A dal(a si) mi pochopenie, čo sa mi udialo (prečo tá trauma vznikla). Mám pocit, že som teraz ľahšia, sebavedomejšia a odvážnejšia. Všetko, čo som zažila s Oľgou alebo prostredníctvom Oľgy, by som bez NEJ určite nezažila :)"
Jana Kamarášová
„Tento kurz, to je úplne iný level. Bolo to poriadne záťažové, ale potom prišiel super „bazinga moment“. Kurz mi umožnil pravdivé pozretie sa do zrkadla, po ktorom chce každý zahodiť „masky“ ktoré si dával jednu cez druhú, či už ako rodič, kolega, sused, kamoš, partner..."
Tóno Lesičko
Kurzy Autenticity s Oľgou Feldekovou ml. majú taký efekt, ako keby vás niekto polial "živou vodou". Je to moja vlastná skúsenosť, preto viem, že nepreháňam. Jej talent, vidieť to, čo iní nevidia a schopnosť vcítiť sa a naladiť na iného človeka, sú nevídané. Nevídaná je aj veľkorysosť a nasadenie s akým každého účastníka kurzu s láskou sprevádza a vedie, aby mu pomohla vyrovnať sa so svojimi démonmi a traumami a žiť šťastnejší, radostnejší a plnohodnotnejší život. Stačia dva - tri dni intenzívneho kurzu Autenticity s Oľgou, a človek má pocit, akoby sa mesiac venoval len práci na sebe. Preto odporúčam každému, ak má tú možnosť, aby si nenechal ujsť vzácnu príležitosť, keď Oľga vedie kurz na Slovensku, keďže viem, že žije a pôsobí dlhodobo v zahraničí.
Ľuba. F.
„Bol to krásny, radostný, hlboký zážitok! Je to pre mňa Reštart s prácou na sebe. Mám teraz novú silu a energiu pre “SEBA”, ale aj pre “VONKAJŠÍ SVET” ! Súvislosti, ktoré som už poznala, som teraz pochopila. A ďalšie nové a zaujímavé veci, informácie, vysvetlenia som sa dozvedela. Narástla vo mne dôvera v samu seba. A viera, čo všetko sa dá, keď sa chce. Málokomu dôverujem. Veľmi ťažko si získa niekto moju plnú dôveru. Oľge sa to podarilo."
Zuzana M.
„Konečne som pochopil veľkú "silu" prokrastinácie a súvislosti, ktoré sa u mňa za tým skrývali. A čo je najlepšie, okrem pochopenia, hneď som to dal do praxe a urobil pár krokov, ktoré by som inak odložil na neskôr, a iba som čumel, ako sa mi začalo dobre dýchať. Mne sa páči, že už nielenže vnímam teoreticky princíp, čo som vnímal aj kedysi a bolo mi to naprd, ale na tomto kurze som navnímal hĺbkové súvislosti a získal schopnosť nielen pochopiť, ale aj prijať, a to vnútorne! To mi doteraz žiadna kniha ani kurz nedali. V tom mal pre mňa Oľgin prístup brutálny rozmer. Posledné herecké výstupenie, v ktorom nám to Oľga napokon celé zhrnula a všetko do seba zapadlo, to bola pecka! Úžasný spôsob ako veci ukotviť!"
Miro R.manažér
„Ešte stále to vo mne pracuje. Cítim sa inak... Po kurze som oveľa trpezlivejšia, venujem sa viac deťom. Predtým som mala potrebu stále hľadať – ešte toto si musím prečítať, toto pozrieť, toto sa naučiť... aby som sa rozvíjala. Konečne som sa upokojila. Pochopila som, že je životne dôležité byť autentický. Byť slobodný! To precítenie bolo veľmi hlboké. Páčilo sa mi, aká Oľga je. To je dar! Ona to žije. Jej konkrétne zážitky a príbehy – prepojené so všetkým tým, co nás učila - proste nie je to len teória, ale skutočnosť. Oľga sa dotkla mojej duše. Navždy jej budem vďačná za tú premenu, čo vo mne prebudila."
Martina Meszárosováúčtovníčka
„Je kľúčové, keď vás pri tejto práci vedie niekto naozaj kompetentný. Veľmi užitočné pre mňa bolo vysvetlenie toho, prečo reagujeme ako reagujeme, čo je naša prapodstata a čo sú naše obranné stratégie, a ako z tohto von. Páčilo sa mi, že bolo cítiť silu skupiny, ale zároveň dostal každý to, čo potreboval, aj ako jednotlivec. Vďaka kurzu som si uvedomila, že to, že všetko závisí odo mňa, je v podstate úžasné a prináša mi úľavu, pretože ak budem na sebe v zdravej pokore ďalej pracovať, tak sa veci začnú skutočne meniť. Oľga je lektorka, ktorá vie o čom hovorí z vlastnej skúsenosti, všetkým si prešla, má obrovské vedomosti a postupy, ktoré ak sa v praxi realizujú, tak naozaj fungujú. A vie aj vysvetliť, prečo iné postupy nefungujú. (Ešte by som dodala Lektorka - sprievodkyňa, pretože tie "prejavy" ktorých sme boli svedkami sprevádzala, nepoúčala, neprednášala, len bola adekvátnym spôsobom prítomná.)"
Alenka Šranková
„Keďže som už Oľgu poznala z niekoľkých osobných konzultácií a jedného kratšieho kurzu, počas ktorých mi úžasne pomohla, veľmi som sa na tento kurz Autenticity tešila. Obávala som sa ale toho, ako sa budem cítiť, keď pred ostatnými účastníkmi budem zrazu zdieľať svoje súkromie. Moje obavy sa však nenaplnili, lebo Oľga na kurze vytvorila takú atmosféru, že som cítila, že si môžem dovoliť byť sama sebou, byť aj zraniteľná a je to pre mňa bezpečné prostredie. Páčilo sa mi hlavne to, akým hlbokým a zároveň hravým a uvoľneným spôsobom Oľga vedie celý proces. Jednoznačne odporúčam tento kurz Autenticity každému, kto cíti, že ho niečo brzdí, že sa nevie pohnúť ďalej, že sa točí v tých istých situáciách a cíti, že to chce zmenu zvnútra. Je to kurz pre všetkých, ktorí chcú zažiť sami seba konečne slobodne a dovoliť si cítiť sa a žiť podľa svojho vnútorného volania."
Naďa Šoltýsovábiolekárka
„Žasnem nad tým, do akej veľkej miery sa človek dokáže zmeniť len v rámci jedného víkendu. Po krátkom čase som sa cítil úplne otvorený a v prítomnosti – čo mi v bežnom živote ide väčšinou veľmi ťažko. Počas workshopu Autenticity a po ňom stúpla moja životná energia a pocit radosti zo života o 100 percent."
Björn L.
„Bola som dojatá z ostatných účastníkov a dojala som napokon aj samu seba. Tento workshop mi dodal odvahu prejaviť sa.“
Dana S.
„Olinkino tiché, osobné posolstvo každému jednému z našej skupiny mi ukázalo, ako jasne sa dajú povedať dôležité veci aj bez slov.“
Tabea T.
„Boli chvíle, keď som sa od strachu takmer nevedela pohnúť. No napriek tomu, aj v tejto chvíli pokračovať ďalej a tomuto strachu sa poddať, bola pre mňa najdôležitejšia skúsenosť. Teraz už viem, že môžem sama sebe dôverovať.“
Marcelle E.
„Nikdy by som si nepomyslela, že by som vedela existovať bez svojho každodenného 10- hodinového spánku.“
Dagmar K.
„Najprv trochu skeptický a potom uveličený! Workshop Autenticity bol jedinečný a mnohé sa vo mne vďaka nemu úplne zmenilo. Neuveriteľné!"
Antonio O.
„Už odvtedy ubehol celý rok, no ten workshop Autenticity v Tatrách vo mne rezonuje doteraz. Bolo to úžasné a mnohé sa vo mne zmenilo.“
Sabine K.