Ako prebieha diagnostika?

Pomocou najnovšieho modelu špeciálneho biorezonančného prístroja Bicom Optima testujeme jednotlivé orgány, orgánové sústavy, meridiány a záťaže, pričom klient pohodlne leží na relaxačnom ležadle. Metóda je neinvazívna, úplne bezbolestná a nemá vedľajšie účinky.

Ako prebieha terapia?

Na každého klienta sa pozeráme ako na celok, nie len na jednotlivé orgány. Každý orgán alebo orgánová sústava samozrejme plní určitú špecifickú funkciu, ale zároveň sú všetky orgány prepojené aj energeticky a nerovnováha v jednom systéme sa prejaví aj v ostatných.

Nezabúdame ani na to, že psychika a duševný stav obrovskou mierou ovplyvňujú správne fungovanie celého organizmu a pevné zdravie. Preto sa pri terapiách venujeme odstraňovaniu energetických, duševných aj psychických blokád, relaxácii a odstraňovaniu stresu psychického aj telesného. Používame pri tom Bachove esencie. Podporujeme energeticky oslabené orgány a odstraňujeme toxíny a rôzne formy záťaží.

Koľko terapií budem potrebovať?

Počet terapií je u každého klienta individuálny. Závisí aj od toho, ako veľmi chronický má problém, ako veľmi sa klient rozhodol upraviť životný štýl a celkovo prístup k svojmu zdraviu a k sebe.  Niektoré problémy sa môžu odstrániť počas jednej - dvoch terapií, pri niektorých to trvá päť - desať i viac terapií. Ak klient navštevuje terapie pravidelne, úspech sa dostavuje rýchlejšie.

Sú nejaké obmedzenia, čo sa týka diagnostiky a terapie?

Diagnostika a terapia pomocou prístroja Bicom Optima sa nevykonáva u klientiek v prvom trimestri tehotenstva a v prípade implantovaného pacemakera („strojčeka na srdce“).

Treba sa nejako špeciálne pripraviť pred návštevou biorezonancie?

V deň diagnostiky resp. terapie pomocou biorezonancie neodporúčam piť kávu ani alkohol. Je potrebné piť počas dňa aspoň 2L neperlivej vody.

Upozornenie: Biorezonancia patrí do oblasti alternatívnej medicíny. Nenahrádza starostlivosť a liečbu Vašim ošetrujúcim lekárom.