"Bolesť v ramene a znížená pohyblivosť ruky sa výrazne zmiernili už po prvom ošetrení a po treťom už problémy celkom ustali. "

Už niekoľko rokov je pre mňa biorezonancia jedným z prostriedkov na udržiavanie dobrého zdravia a prevenciu chorôb. Nemala som teda žiadne obavy, keďže som vedela, že táto metóda je celkom bezbolestná a neinvazívna a s vyšetreniami u bežných lekárov nemá nič spoločné. Pre Mudr. Šoltýsovú som sa rozhodla na základe odporúčania a osobnej skúsenosti svojej dcéry. Na tejto metóde sa mi najviac páči, že odhaľuje a lieči príčinu ochorení, nielen symptómy.

Veľkým prínosom pre mňa bolo určenie potravinových alergií, čo mi pomohlo upraviť svoje stravovanie a uľaviť tak svojmu tráveniu. Výsledok sa dostavil takmer okamžite po vyradení nevhodných potravín. Taktiež bolesť v ramene a znížená pohyblivosť ruky sa výrazne zmiernili už po prvom ošetrení a po treťom už problémy celkom ustali. Biorezonancia bola pre mňa jasnou voľbou aj počas rekonvalescencie po voperovaní zubných implantátov. Po jednom ošetrení sa bolesť zmenšila cca o 40%.

Biorezonancia je podľa mňa vhodná pre každého, kto si uvedomuje, že zodpovednosť za svoje zdravie má on sám, a nie jeho všeobecný lekár. Nejde však len o metódu, ale aj o to, kto ju vykonáva. Rozhodne musím vyzdvihnúť empatický prístup a nesmierne rozsiahle znalosti pani doktorky. Veľmi oceňujem najmä to, že na každú otázku vždy dostanem odpoveď. Okrem spokojnosti s výsledkami je to tiež dôvod, pre ktorý sa vraciam práve sem.

Eva Káčerová, ekonómka

" Celkovo sa cítim oveľa lepšie. Zlepšilo sa trávenie, naštartoval sa imunitný systém, zhodil som nadbytočné kilá."

 
Obavy z Biorezonancie som nemal žiadne. Mal som dve predchádzajúce skúsenosti s biorezonanciou, ale neboli to lekári a nemali ani taký špičkový prístroj. To sa odrazilo aj na ich prístupe ku mne ako pacientovi a aj na výsledkoch. Oslovilo ma skĺbenie poznatkov klasickej medicíny a alternatívnej liečby pomocou biorezonancie. Cením si profesionálny prístup a tiež súčinnosť poznatkov z klasickej medicíny s alternatívnou liečbou pomocou biorezonancie. 
 
Subjektívne sa celkovo cítim oveľa lepšie. Zlepšilo sa trávenie, naštartoval sa imunitný systém, zhodil som nadbytočné kilá a to sú základné predpoklady na úspešnú liečbu. Viem, že môj zdravotný problém vyžaduje dlhodobejšiu liečbu. Pri klasickej liečbe (viac menej udržovaní stavu) sa môj problém niekoľko rokov iba zhoršoval, preto som sa rozhodol nájsť alternatívnu liečbu. Už po pár mesiacoch liečby biorezonanciou som zbadal výrazné zlepšenie a vývoj napreduje z týždňa na týždeň.
 
Keďže mám rešpekt pred lekárskymi zákrokmi, na biorezonancii sa mi páči hlavne to, že je to bezbolestné a dokonca príjemné.
 
Biorezonanciu by som odporučil a medzi priateľmi a známymi, ktorí zaregistrovali na mne pozitívne zmeny, aj vrelo odporúčam.

Martin Laca, výtvarník, hudobník, www.arsstudio.sk

"Zlepšenie som cítila po prvej terapii."

Obavy z biorezonancie som nemala žiadne. Zlepšenie som cítila po prvej terapii. Ustúpila bolesť v oblasti chrbta. Najviac sa mi páči celostný prístup. To, že ti jeden človek môže skontrolovať celý organizmus a zároveň sa dozvieš ako jednotlivé sústavy na seba nadväzujú.

Určite odporúčam. Je to veľmi príjemná, bezbolestná terapia, ktorá má rýchle výsledky, navyše v spoločnosti usmievavej doktorky, ktorá vždy odborne poradí.

Ivana Šiket, vizážistka, kozmetička

"Ide do hĺbky a podstaty toho, čo človek naozaj potrebuje vyriešiť."

Biorezonanciu som už predtým poznala, takže som nemala žiadne obavy ísť na terapiu. Naďa je veľmi ústretová a má profesionálny a zároveň ľudský prístup. Má veľa odborných vedomostí a skúseností z tradičnej medicíny, čo je pri biorezonancii veľké plus, pretože nie každý, kto sa biorezonanciou zaoberá, vie dať toľko vecí do súvislostí a vysvetliť čo, ako a prečo tak funguje a čo je s čím prepojené. Taktiež sa neustále vzdeláva aj v alternatívnych formách celostného prístupu k človeku, o čom sa s ňou dá tiež veľmi príjemne porozprávať.

Počas terapií sme riešili prevažne moju nízku energetickú hladinu blízku k vyhoreniu. Absolvovala som štyri stretnutia a po každom sa moja energia veľmi zdvihla a dlhodobo udržala. Na biorezonancii s Naďou sa mi veľmi páči to, že nejde len po príznakoch a po povrchu, ale ide do hĺbky a podstaty toho, čo človek naozaj potrebuje vyriešiť.

Biorezonanciu s Naďou určite odporúčam, pretože je to lekárka, ktorá vám venuje veľa času a naozaj jej záleží na tom, aby ste sa cítili čo najrýchlejšie oveľa lepšie, ako kedykoľvek predtým.

Nora Šulíkovátransformačná koučka, www.stastienadosah.sk

"Výborný prístup."

Biorezonanciu som nepoznala, ale keď som sa dozvedela, na akom princípe je založená, tak som sa rozhodla to vyskúšať. Moje problémy so žilami sa po niekoľkých terapiách (bez užívania liekov) zmiernili. Naďa má výborný prístup a všetko zrozumiteľne vysvetlí. Biorezonanciu u nej odporúčam.

Claudia

"Už som sa nemusela natierať kortikoidnými mastičkami."

Obavy z biorezonancie som nemala žiadne. Niečo som si prečítala na internete, ale určite mi v rozhodovaní pomohol rozhovor so susedou, ktorá už absolvovala biorezonanciu a po 3 mesiacoch upravenej stravy sa jej stav natoľko zlepšil, že sa postupne mohla vrátiť k pôvodnému stravovaniu.
 
Mám problém s atopickým ekzémom, asi po 3-4 týždňoch došlo k zlepšeniu, už som sa nemusela natierať kortikoidnými mastičkami, stačilo premazať lekárskou vazelínou a pod.
 
Páči sa mi, že sa hľadá príčina a nelieči sa len dôsledok. Pani doktorka mi vždy venuje dostatok času aj na rozhovor o chorobách aj iných zdravotných problémoch. Žiadny lekár mi nevenoval toľko času na riešenie zdravotných problémov. Aj touto cestou ďakujem pani doktorke.
 
Určite by som doporučila biorezonanciu aj iným pacientom.
 
Vďaka diéte, ktorú mi pani doktorka doporučila, som zistila, že sa môžem stravovať aj ináč ako doteraz, a táto strava môže byť dokonca chutná a pestrá.

Barbora, stavebná inžinierka